İkinci El Eşya Alanlar | İkinci El Eşya Alan Yerler | 0537 672 42 76

Beylikdüzü ikinci EL Eşya Alımı

Beylikdüzü ikinci EL Eşya Alımı

İkinci el eşya alanlar arasında en uzak geçmişe sahip olan ve yaptığımız iş ile İstanbul ve çevresine daha kurulduğumuz ilk günden beri hizmet vermekteyiz.

Hizmet ağımız gelişmekte olup Beylikdüzü ikinci el eşya alımı işlerinizi de biz yapmaktayız. Tüm beyaz eşyalarınız, ofis mobilyalarınız, el dokuma halılarınız, avangart takımlarınız,mobilyalarınız,spot eşyalarınız gibi bir çok ev eşyasını sadece ikinci el eşya alan yerler Beylikdüzü olarak anında alıyoruz.
Sizin nerede olduğunuzun bir önemi yok önemli olan bizim size ne kadar yakın olduğumuz diyor ve elinizi sadece telefonunuza uzatmanızı istiyoruz. İşte bu kadar yakınız her müşterimize.
Telefonla bizi aramanız yeterli olacaktır. Adresinizi alır almaz en geç 1 saat içerisinde vermiş olduğunuz adrese geliyor ve satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızı kontrol ediyoruz. Dilerseniz bize şuan bulunmuş olduğunuz internet sitemizden veya vermiş olduğumuz whatsapp numaralarından ürünlerin resmini çekerek bize gönderip 5 dakika içerisinde fiyat alabilirsiniz günün her saati ulaşabilirsiniz.
Yok, ben resimle internetle uğraşamam diyorsanız eğer, vermiş odluğunuz adrese geliyoruz anlaşma yaptığımız takdir de hemen nakliye işlemlerini başlatıyoruz ve paranızı nakit olarak ödüyoruz. İstanbul ikinci el eşya alanlar içinde size kolaylıklarda sağlıyoruz, eşyalarınızı satmak için bizimle anlaştınız fakat bir müddet daha oturmanız gerekecek, önemli olan müşteri memnuniyetidir diyor ve ne zaman isterseniz o zaman gelip alıyoruz eşyalarınızı, tabi bu anlaşmanın bozulmaması için eşyaların tamamını alacağımız güne kadar size bir miktar kaparo veriyoruz. Geri kalan kısmını ise eşyaları aldıktan sonra tamamlıyoruz.
İstanbul’un kalbi Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar arasında sizlere her daim hizmet vermekten gurur duyarız. Hemen ekrandaki numaralardan bizleri arayabilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ HİZMET BÖLGELERİMİZ

Adnankahveci Mahallesi
Barış Mahallesi
Büyükşehir Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Dereağzı Mahallesi
Gürpınar Mahallesi
Kavaklı Mahallesi
Marmara Mahallesi
Sahil Mahallesi
Yakuplu Mahallesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Satmak İstediğiniz Eşyalarınızın Resimlerini WhatsApp'tan Ulaştırın 5.Dk Fiyatlandırılır 0537 672 42 76