facebook twitter pinterest tumblr rss
Beykoz’da İkinci El Eşyamı Nasıl Satarım?

Artık ikinci el eşyalarınızı elden çıkarmak çok kolay… İstanbul’un neresinde olursanız olun biz sizin ikinci el eşyalarınızı alıyoruz. Hem de değerinde. Bizimle bağlantı kurmadan ikinci el eşyalarınızı satmayın. Emin olun en uygun fiyatı size biz vereceğiz.

Beykoz bölgesinde ikinci el eşya alımı yapıyoruz. Üstelik sizi yormadan, sizi zarara sokmadan. Tek yapmanız gereken bizimle bağlantıya geçmeniz. Peki, bizimle nasıl bağlantıya geçeceksiniz. Whatsapp numaramız üzerinden satmak istediğiniz eşyanızın bir resmini çekip bize gönderin. Kısa sürede size dönüş yapacağız.

Eşyamı nasıl taşıyacağım, eşyamı nasıl götüreceğim diye düşünmeyin. Satmak eşyanızın ebadı ne olursa olsun biz gelip alıyoruz. Kendi araçlarımızla, sizi yormadan ve üzmeden kolayca… Eşyanızı satmak hiç bu kadar kolay olmadı.

Beykoz ikinci el eşya alımı yaptığımız bölgelerden sadece bir tanesi. Bütün İstanbul’a hizmet vermekteyiz. Mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, elektronik eşlarınızı kısacası evde kullanılan tüm eşyalarınızı almaktayız.

 

 

Sosyal medya üzerinden eşyanızı satmaya çalışmayın. Sosyal medya satmak istediğiniz eşyanızın değerini yerlere düşürür ve en sonunda uğraşmak istemediğiniz için hiç olmadık paralara satmak zorunda kalırsınız. Sosyal medyada sizi kandırmak için birleşip aynı anda size fiyat kırmak için mesaj yazan insanlar olacaktır. Bu sık kullanılan bir taktiktir. Lütfen bizimle iletişime geçin. Emin olun ki sosyal medya üzerinden eşyalarınızı alacak insanlardan çok daha yüksek fiyata, en azından uğraştığınıza değecek bir fiyata eşyalarınızı kapınıza kadar gelip alıyoruz.

Her türlü ikinci el eşyalarınızı değerlendirmek için bizimle iletişime geçiniz.

Etiketler: , , , ,

WhatsAppTelefon Et