facebook twitter pinterest tumblr rss
Beyaz Eşya Alanlar Şişli

Şişli ikinci el beyaz eşya alanlar Son yıllarda artan marka ve modellerle beyaz eşya sektörü rekabet halinde bu rekabet ister istemez kullanıcıya artı olarak yansıtmaktadır. Birde mağazaların çok cazip fiyatlarla taksit sunmaları ayrı bir avantaj sağlamaktadır. ~Şişli ikinci el beyaz eşya alım satım olarak çalışır durumdaki televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi , bulaşık makinesi, klima gibi gündelik hayat’ta kullandığınız beyaz eşyalarınızı alıyoruz. Sizde satmak veya değiştirmek istediğiniz eşyalarınızı zahmetsiz bir şekilde sizi yormadan zahmete sokmadan beyaz eşyalarınızı alıyoruz. Telefon numaramız 0537 672 42 76 ulaşır veya whatsapp aracılığı resim yollarsanız beyaz eşyalarınıza gerçek değerini veriyoruz.”Şişli ikinci el beyaz eşya alan yerler” olarak istanbul’da nerede oturduğunuz fark etmez? Çünkü İstanbul genelinde gezici servislerimiz bulunur. Sizlere en iyi hizmeti sunmak bizim vazgeçilmezimizdir.

 

~İkinci el spot eşya alanlar Şişli büyük bir evden küçük eve taşındığınız zaman kullandığınız ve gözünüz gibi baktığınız eşyalarınızı gözden çıkarmak gerekiyor? Bunu çürümeye veya depoya bırakmak yerine değerlendirin. Hem maddi olarak değeri olsun hemde başkaları faydalansın. “Şişli ikinci el spot alan yerler” olarak kullanmayı düşünmediğiniz spot eşyalarınız bizimle hayat bulsun? Hemen eşyalarınızın resimlerini bir kaç kare fotoğrafını çekip bize whatsapp gibi uygulamalarla gönderin 5 dk gibi kısa bir süre de size fiyatlandıralım? Şundan emin olabilirsiniz verdiğimiz fiyatlar sizi üzmeyecek aksine istediğiniz rakamlar olacaktır. Hani derler ya? Her ürünün bir değeri vardır diye işte bizde ürünün gerçek olarak tam fiyatını veriyoruz. Şişli ikinci el spot eşya alım satım merkezi eşyalarınızı sizin istediğiniz gün ve saat’te evinizden veya iş yerinizden alıyoruz? Nakliye gibi işlerle uğraşmadan biz karşılıyoruz ödemenizi de peşin olacak şekilde yapıyoruz? Ayrıca sizlere daha iyi bir hizmet sunmak amacında olan firmamızın istanbul’un tüm bölgelerinde gezici servisi bulunmaktadır.

 

Şişli ikinci el mobilya alanlar her insanın görsel olarak zevki farklıdır? klasik mobilya’dan hoşlanan, avangart tarzı mobilyadan hoşlanan yani renkler ve zevkler her zaman kişiye göre değişiyor. Bunları kimi zaman uzun yıllar kullanırız? Bazen de aldığımız mobilyalardan erken sıkılıyoruz veya evimiz’de kullandığımız alanı kaplıyor? Bu yüzden elden çıkarmak, değerlendirmek gibi farklı arayışlara giriyoruz ama bunu nasıl yapacak diye düşünüyoruz. İşte tam olarak biz size bu konuda yardımcı oluyoruz. Şişli ikinci el mobilya alan yerler olarak mobilyalarınızı, avangart mobilyalarınızı zahmetsiz bir şekilde sizi yormadan alımını işlemini gerçekleştiriyoruz. Peki fiyatlandırma nasıl oluyor? Çok basit bize mobilyalarınızın bir kaç kare güncel olan resimlerini çekip yollamanız yeterlidir. 5 dakika gibi kısa bir sürede gerçek değerinin ne olduğu size iletiyoruz. Anlaşmamız durumunda ise adresinize araç gönderiyoruz kırmadan dökmeden mobilyalarınızı adresinizden alıyoruz, ödeme işlemi peşin olarak gerçekleştiriyoruz. Şişli ikinci el mobilya Alım satım pazarı olarak evinizde kullandığınız koltuk takımı, köşe koltuk takımı, yemek odası takımı, yatak odası takımı gibi mobilyalarınızı da alıyoruz. Ayrıca istanbul’un tüm ilçelerinde gezici servislerimiz bulunmaktadır.

ŞİŞLİ HİZMET BÖLGELERİMİZ 

Ayazağa Mahallesi
Bozkurt Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Duatepe Mahallesi
Ergenekon Mahallesi
Esentepe Mahallesi
Eskişehir Mahallesi
Feriköy Mahallesi
Fulya Mahallesi
Gülbahar Mahallesi
Halaskargazi Mahallesi
Halide Edip Adıvar Mahallesi
Halil Rıfat Paşa Mahallesi
Harbiye Mahallesi
Huzur Mahallesi
İnönü Mahallesi
İzzetpaşa Çiftliği Mahallesi
Kaptanpaşa Mahallesi
Kuştepe Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa Mahallesi
Maslak Mahallesi
Mecidiyeköy Mahallesi
Meşrutiyet Mahallesi
Ondokuzmayıs Mahallesi
Paşa Mahallesi
Şişli Merkez Mahallesi
Teşvikiye Mahallesi
Yayla Mahallesi

Etiketler: , , , ,

WhatsAppTelefon Et