facebook twitter pinterest tumblr rss
Beyaz Eşya Alanlar Küçükçekmece

İkinci el beyaz eşya alanlar küçükçekmece Evimizde veya işyerlerimizde kullandığımız beyaz eşyalarımızdan kimi zaman istediğimiz verimi alamıyoruz,çünkü bir buzdolabına aldığımız sebze ve meyveler ya sığmıyor yada tam olarak soğutmuyor yani kısacası bizi yeni bir buzdolabı almaya teşvik ediyor. İkinci el eşya alım satım olarak buzdolabınızı biz alırız, alırken de değeri neyse onu veriyoruz. Sizde yeni alacağınız buzdolabınıza kavuşuyorsunuz. Ayrıca küçükçekmece ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima gibi her türlü beyaz eşyalarınızı alıyoruz. Sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaramız’dan bizlere ulaşarak beyaz eşyalarınızı en kısa sürede nakde çevirebilirsiniz. İkinci el eşya alan yer küçükçekmece olarak İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet noktalarımız bulunmaktadır. Ayrıca zamanım yok eşyamı hemen satmak istiyorum gibi aciliyetiniz varsa onunda çözümü bizde. Size en kısa sürede ulaşmak için Sürekli olarak gezici servislerimiz istanbul’un her yerinde sizin hizmetinizdedir.

 

Küçükçekmece spot eşya alanlar Günümüz şartlarında bir eşya’yı uzun yıllar kullanma gibi kullanma şansımız yok çünkü sürekli yenilenen sürekli farklı renk ve modellerle karşımıza çıkıyor, sizde sürekli eşya değiştirenlerdenseniz o zaman doğru yerdesiniz çünkü evinizden kullandığınız ikinci el spot eşyalarınızı biz alıyoruz. Mobilya,beyaz eşya, elektronik eşya, aksesuarlar gibi bir evin temel eşyalarını alıyoruz, bunu yaparken de sizi kesinlikle yormadan uğraştırmadan gerçekleştiriyoruz. İkinci el spot eşya alan yerler küçükçekmece  olarak Sizden istediğimiz satmayı düşündüğünüz 2.el eşyalarınızın farklı açılardan çekilmiş resimlerini bize yollamanız yeterlidir, uzman ekibimiz resimleri inceleyip 5 dk gibi kısa bir sürede size geri dönüş sağlanıyor. Fiyat’ta mutabık kaldığımız takdir’de istediğiniz bir zaman diliminde sizin evinize aracımızla gelip eşyalarınızı alıyoruz,ödemeyi de nakit olarak gerçekleştiriyoruz böylece sizi de nakliye gibi meşakkatli bir uğraştan kurtarıyoruz. 

 

İkinci el mobilya alanlar küçükçekmece İstanbul’un hızlı gelişen inşaat sektörünün tüm hızıyla devam ettiği ve her geçen gün artan rezidans’ların sayıları artmakta olan küçükçekmece’de ~ikinci el eşya piyasası da bundan nasibini alıyor. Sizde elinizde kullanmadığınız mobilyalarınızı değerlendirmek istemezmisiniz? Küçükçekmece ikinci el mobilya alan yerler olarak her zaman için size bir telefon kadar yakınız. Sizinde eviniz’de fazlalık olarak duran bir köşe de bıraktığınız mobilyalarınızı alıyoruz hem evinizde yer açılmış oluyor hemde başkalarının kullanması için katkıda bulunuyorsunuz. Hemen şimdi mobilyalarınızın resimlerini bize gönderin kısa bir değerlendirme sonucunda fiyat teklifimizi size sunalım. Anlaştığımız takdir’de adresinize veya bulunduğunuz konuma geliyoruz mobilyalarınızı sizi yormadan zahmete sokmadan eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Ödeme kısmını peşin olarak yapıyoruz, böylece mobilyalarınızı değerlendirmenin mutluluğu ile nakit ihtiyacınızı karşılamış oluyorsunuz hemde ekonomiye biraz da olsa katkı sağlamış oluyorsunuz. Ayrıca sıfır ambalajında olan spot eşyalarınızı da alıyoruz bize marka ve model numarasını yollayarak gerçek değerinden alıyoruz. Küçükçekmece’nin bütün mahallelerinden 2.el eşya alımı yapıyoruz. 

 

KÜÇÜKÇEKMECE HİZMET BÖLGELERİMİZ

Atakent Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Beşyol Mahallesi
Cennet Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Fatih Mahallesi
Fevzi çakmak Mahallesi
Gültepe Mahallesi
Halkalı merkez Mahallesi
İnönü Mahallesi
İstasyon Mahallesi
Kanarya Mahallesi
Kartaltepe Mahallesi
Kemalpaşa Mahallesi
Mehmet akif Mahallesi
Söğütlüçeşme Mahallesi
Sultan murat Mahallesi
Tevfikbey Mahallesi
Yarım burgaz Mahallesi
Yeni Mahallesi
Yeşilova Mahallesi

 

Etiketler: , , , ,

WhatsAppTelefon Et