facebook twitter pinterest tumblr rss
Beyaz Eşya Alanlar Başakşehir

Başakşehir Beyaz Eşya alanlar
İstanbul’un hızla gelişen parlayan yüzü ile ve yavuz sultan selim köprüsünün bağlantı yollarının geçmesiyle daha çok değer kazanan ilçesi başakşehir.
Başakşehir’in nadide insanları semtinizin ikinci el eşya derdine son veriyoruz. Eskimiş beyaz eşyalarınızı çöpe atmayın biz Başakşehir ikinci el beyaz eşya alanlar  ilçenin en kaliteli en güvenilir firması olarak sesimizi Başakşehirde de duyurmaya devam ediyoruz.
Herkes tarafından da bilindiği gibi İstanbul ikinci el eşya alanlar firması bulmak çok zordur. Bulsanız bile güven konusunda tereddütleriniz söz konusu olacaktır biz hiçbir müşterimize hiçbir konuda tereddüt yaşatmamaya özen gösteriyoruz.
Satmak istediğiniz beyaz eşyalarınız,mobilyalarınız,elektronik eşyalarınız,koltuk, köşe takımlarınız spot eşyalarınız mı var? Bırakın başka firmaları aramayı, herkes ikinci el eşya’dan anladığını sanır, “gelip keşif yaptık, eşyalarınız çok eski, çok fazla yıpranmış 5 yıllık 10 yıllık” deyip geçerler, “bunlar para etmez gelmişken alıyım gidiyim” derdine düşer ve sizleri bu şekilde ikna etmeye ve aklınızı karıştırmaya çalışırlar laf kalabalığı yapanlara itibar etmeyin sakın.
İkinci el eşya alımı konusunda 3 yıla 5 yıla bakmıyoruz, bir eşyanın ömrü şu kadardır deyip basit bahanelere yer vermiyoruz. Biz işimizi hakkıyla yapıyor ve Başakşehir ikinci el beyaz eşya alan yerler sektörünü tecrübelerimizle sahipleniyoruz.

WHATSAPP ÜCRETSİZ DESTEK : 0537 672 42 76
Tüm beyaz eşyalarınızı,mobilyalarınızı, koltuk, oturma grubu ve köşe takımlarınızı detaylı inceleme sonrası satın alıyoruz. Ufak tefek sorunlara takılmıyoruz, koltuklarınız zarar görmemiş olsun, mekanizmaları ,kızakları çalışmıyor olabilir hiç farketmez sıradan küçük firmalar gibi burun çevirmiyoruz bizi böyle firmalarla kıyaslamayın.
Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın resmini çekip whatsapp üzerinden bize yollayın 5 dk içerisinde size geri dönüş yapılarak anlaşmamız durumunda anında alıyoruz.
Beyaz eşyalarınızı,koltuk takımlarınızı ve bütün eşyalarınızı değerinde nakit alıyoruz İstanbul ikinci el eşya alanlar firmasının lideri olarak sizden bu eşyaları alalım bunun için hizmet vermekteyiz bunun için varız.
Tüm ev eşyaları için ikinci el hizmeti vermekteyiz.
Sizde hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin. 

BAŞAKŞEHİR HİZMET BÖLGELERİMİZ

Altınşehir Mahallesi
Bahçeşehir1.Kısım Mahallesi
Bahçeşehir2.Kısım Mahallesi
Başakşehir2.Etap Mahallesi
Başakşehir5.Etap Mahallesi
Güvercin tepe Mahallesi
Kayabaşı Mahallesi
Organize sanayi bölgesi
Şahintepe Mahallesi
Ziya gökalp Mahallesi

Etiketler: , , ,

WhatsAppTelefon Et